ABD'de yargılandığı davada ömür boyu hapis cezasına çarptırılan dünyanın en ünlü  uyuşturucu  baronlarından Joaquin "El Chapo" Guzman'ın  eşi  Emma Coronel'den açıklama geldi.

haber7
0

Geçen hafta Meksikalı  uyuşturucu  baronu  El Chapo  nun 28 yaşındaki oğlu  Ovidio Guzman Lopez  , güvenlik güçleri tarafından bir eve yapılan baskında yakalanınca kartel üyeleri şehri mahşer yerine çevirmişti.

28 yaşındaki  Ovidio Guzman Lopez  , çatışmalar sonrası daha fazla kaos çıkmaması adına serbest bırakılmıştı.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU: ÖLÜM TEHDİTLERİ ALIYORUM

Uyuşturucu karteliyle ilgili gelen haberlerin ardı arkası kesilmezken , "El Chapo" (Bücür) lakaplı  uyuşturucu  baronu  Joaquin Guzman  ın model  eşi   Emma Coronel  de sessizliğini bozdu.

Emma Coronel , kendisi ve ailesiyle ilgili ölüm  tehditleri  aldığını açıkladı. Coronel , kendisine gelen "Sen ve ailen öleceksiniz" mesajını sosyal medya hesabından yayınladı. 2008 yılında Sinalao Güzeli seçilen eski model , hakaretler içeren ve tehditler yağdıran mesajı takipçileriyle paylaştı.

ÜLKE SAVAŞ ALANINA ÇEVRİLDİ

Uyuşturucu baronun  eşi  , ikiz kızları dünyaya geldikten sonra bu gibi  tehditleri  ciddiye almayı başladığını açıklamıştı.  Emma Coronel  in  Emali Guadalupe  ve  Maria Joaquina  adında iki kızı var.  Joaquin Guzman  ın 10 oğlundan biri olan  Ovidio Guzman Lopez  , geçen hafta güvenlik güçleri tarafından Culiacan kentinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =