Kasımpaşa’nın başarılı futbolcusu  Yusuf   Erdoğan  , bu sezonki hedeflerinin  Avrupa   kupalarına   gitmek  olduğunu söyledi.

haber7
0

Sezon başında Kasımpaşa ile 3 yıllık sözleşmeye imza atan başarılı futbolcu  Yusuf   Erdoğan  , İhlas Haber Ajansı muhabirine açıklamalarda bulundu. Lacivert-beyazlı futbolcu , bu yıl  Avrupa   kupalarına  gitmeyi hedeflediklerinin altını çizerek , "Bizim için milli aralar yoğun geçiyor. İyi çalıştığımızı düşünüyorum. Son olarak oynadığımız Konyaspor maçı bizim için iyi geçmedi. Kariyerim boyunca oynadığım en tuhaf maçlardan birisiydi. Belki 2-0 öne geçeceğimiz maçta 5 dakika sonra 3-0 geriye düştük. Bizim adımıza çok enteresan bir maçtı. O maçtan ders aldığımızı düşünüyorum. Futbol bir netice oyunu , gol atamadığımız zaman oyun sizin istediğiniz gibi akmamaya başlıyor. Kötü bir mağlubiyet aldık ama iki kere deplasmana gideceğiz. Buna Kayseri ile başlayacağız. Bence iyi bir maç olacak. Kayserispor’un da kazanmaya ihtiyacı var.  Hedefimiz   Avrupa   kupalarına  gitmek. Bizim için bu maçın bir başlangıç olacağına inanıyorum. Çok çalıştık ve çalıştıklarımızın karşılığını bu maçta almak istiyoruz” şeklinde konuştu.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =