Beşiktaş  Kulübünün 20 Ekim Pazar günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa aday olan  Ahmet   Nur   Çebi  ,  Fikret  Orman'la barışabileceğini söyledi.

haber7
0

açıklamalarda bulunan  Ahmet   Nur  Çebi , mevcut başkan  Fikret   Orman  ın , "Kırgınlıklar olur. Biz büyük bir camiayız. Yarın barışırız , bir şey olmaz" sözlerine cevap verdi. 

Orman ın sergileyeceği tutumun önemli olduğunu dile getiren Çebi , "Barışabiliriz tabii. Nasıl barışık geldik ve darıldıysak , darıldıktan sonra da barışılabiliyor. Dünyada böyle şeyler oluyor. Tabii ki tavırlarına , isteğine bağlı. Onun Yarın barışırız. sözleriyle ilgili tavır ve davranışlarını göreceğiz. Eğer öyle bir şey varsa , biz uzatılan eli geri çevirmeyiz. Abi. dendi , Başkanım. dedik. Bana uzatılan eli karşılıksız bırakmam ama o tavırları görmek istiyorum. Gelişmelere bakacağım." şeklinde konuştu.

"Onlar benim dava arkadaşlarım"

Kongre listesinde kulüp eski yöneticilerinin olmasına değinen Çebi , ekibinin daha önceki zor durumlarda elini taşın altına sokan isimlerden oluştuğunu belirterek , şunları söyledi:

"Onlar benim dava arkadaşlarım. Geçmiş başarılı yıllarda onlarla çalıştım. İlk geldiğimiz 14 ay çile ve sıkıntı çektiğimiz bir zamandı. O zaman dilimi içinde  Beşiktaş  a kendini adamış yönetici arkadaşlarımın burada olduğunu göreceksiniz. Onlar  Beşiktaş  için 7 sene evvel 14 ay ne yapmışsa , bugün de onu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =