Erzincan’da bu yıl ilki düzenlenen "Erzincan Uluslararası Kısa  Film  Festivali" finale kalan filmlerin tanıtılmasıyla pazartesi günü başladı. Festivalin dördüncü gününde etkinlikler büy&u

haber7
0

Kültür ve Turizm Bakanlığı ,  Erzincan  Valiliği ,  Erzincan  Belediyesi ,  Erzincan   Binali   Yıldırım  Üniversitesi ve Anadolu Kültür Sanat Meclisi’nin katkısıyla düzenlenen festivalde belgesel , animasyon ve deneysel kategorilerde kısa filmlerin yanı sıra panel , senaryo ve sinema atölyeleri , ücretsiz  Film  gösterimleri takipçileriyle buluştu. 

 

 

"BİNALİ YILDIRIM HER KONUDA ÖNCÜ OLDU"

Festivalin dördüncü gününde de programlara büyük bir katılım oldu. Festival Direktörü Azer Şelte festivale dair yaptığı açıklamada " Erzincan’da bu yıl ilki düzenlenen "Erzincan Uluslararası Kısa  Film  Festivali" gerçekten müthiş bir coşkuyla karşılandı. Bu festivalin gerçekleşmesinde Kültür ve Turizm Bakanlığı ,  Erzincan  Valiliği ,  Erzincan  Belediyesi , Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi ne teşekkür ediyorum ama sayın  Binali   Yıldırım  için ayrı bir parantez açmam gerekli. Şehre bu festivalin gelmesinde kendisnin çok emeği geçti ve her konuda bu organizasyonu destekleyerek önccü oldu. Sayın  Binali   Yıldırım  a bir kez daha komite adına çok teşekkür ediyoruz. 

 

 

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =