İngiliz devi Türkiye'ye yatırıma hazırlanıyor

 İngiliz  tur operatörü Jet2holidays'in Üst Yöneticisi  Steve Heapy  , uçuşlarını artırarak 100 uçakla göklerde olacaklarını belirterek , 'Türkiye pazarına 160 milyon sterlin  yatırım  yapıyoruz. Th

haber7
0

Heapy , AA muhabirine yaptığı açıklamada ,  Thomas Cook  un iflasından sonra turist kaybını yerine koyabilmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Türkiye de 10 yıldır çalıştıkları oteller olduğuna değinen Heapy , önceliklerinin eski çalıştıkları otellerin olduğunu , yeterli olmazsa yeni otellere bakıp , kararlı şekilde yollarına devam edeceklerini bildirdi.

Thomas Cook un iflasının hemen sonrasında tur operatörleri olarak Kültür ve  Turizm  Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve ekibiyle toplantı yaptıklarını vurgulayan Heapy , "Bakan Ersoy ve ekibi bu konunun çözümüne çok hızlı şekilde reaksiyon gösterdiler. Sayın Bakan bu konuda çok kararlı ve sıkı çalışıyor. Kendisiyle hareket etmekten mutluluk duyuyorum. Bize verilen bütün sözler yerine getirildi." diye konuştu.

- "Türkiye bütçemize 8 milyon sterlin daha ekledik"

Steve Heapy , Türkiye ve Türk otel endüstrisine 10 yıldır hizmet ettiklerine anlatarak , 10 yıldır büyümelerini sürdürdüklerini , son dönemdeki sorunları aşabilmek için de çok çalıştıklarını bildirdi.

Türkiye nin harika bir destinasyon olduğunu , son 12 ayda 7 kez Türkiye ye geldiğini vurgulayan Heapy , aynı kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

Heapy , artık  Thomas Cook  un olmadığını ve bir numaranın kendileri olduğunu savunarak , şöyle devam etti: "Yeni uçak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =