Kuruluş Osman 1.bölümü hangi gün yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi olan  Kuruluş   Osman  1.sezon 1.fragmanı geçtiğimiz  gün  yayınlandı. Yeni sezonu heyecanla beklenen Osman'ın  hangi  günlerde yayınlanacağı ise büyük merak konusu oldu. 5 sezon boy

haber7
0

Kuruluş  Osman  ATV ekranlarında transfer olmasının ardından ilk tanıtımı yayınlandı. Bu sezon başrolünde Burak Özçivit i yer alacağı  Kuruluş   Osman  özellikle savaş sahneleriyle izlenme rekorları kırmayı hedefliyor.

TRT 1 de çarşamba günü geleneğine sahip olan Diriliş in , yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanması nedeniyle farklı bir gün belirleyeceği düşünülüyor. Salı günleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz , çarşamba günleri Sen Anlat Karadeniz , perşembe günleri Bir Zamanlar Çukurova , cuma günleri ise Hercai dizisinin yayınlandığı ATV de , dizinin boş olan pazartesi günleri yayınlanması bekleniyor. 

DİZİNİN İSMİ DEĞİŞTİRİLDİ

Başrolünde Burak Özçivit in yer aldığı ve çekimleri geçtiğimiz aylarda başlanan Diriliş  Osman  dizisinin bekleyenleri , gelen bir fragmanla şaşkına döndü. Yapımcı Mehmet Bozdağ ın Diriliş  Osman  diye açıkladığı dizinin adı ,  Kuruluş   Osman  olarak değiştirildi.

KURULUŞ  Osman  1.SEZON 1.FRAGMANI YAYINLANDI

Kuruluş  Osman  olarak değiştirilen dizinin fragmanından ilk görüntüler geldi. Fragman , hem yapımcı Mehmet Bozdağ ın sosyal medya hesaplarından hem de ATV ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =