Venezuela'dan Barış Pınarı Harekatı mesajı!

Venezüella'nın Ankara Büyükelçisi  Jose Gregoria Bracho Reyes  ,  Barış   Pınarı  Harekatı'na destek  mesajı  vererek , 'Şu anda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın temsil ettiği hükümet kadar da barışın ve

haber7
0

Venezüella nın  Ankara Büyükelçisi   Jose Gregoria Bracho Reyes  ,  Barış   Pınarı   Harekatı  ve  Türkiye  Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ve destek  mesajı  gönderdi.

"BİZ HER ZAMAN TÜRKİYE NİN YANINDA OLACAĞIZ"

Reyes , yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Biz her zaman barışın , demokrasinin arkasındayız ve şu anda  Türkiye  de tamamen barışın ve demokrasinin yanında yer almaktadır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , aynı zamanda  Venezuela  Devlet Başkanı Nicolas Maduro’nun kardeşi , arkadaşıdır. Biz her zaman Türkiye’nin yanında olacağız.

"ŞU ANDA , ERDOĞAN IN HÜKÜMETİ KADAR , BARIŞIN VE DEMOKRASİNİN YANINDA OLAN BAŞKA BİR HÜKÜMET YOK!"

Bizim dostluğumuz , arkadaşlığımız sonsuzdur. Nerede olursa olsun teröre karşı savaşmamız lazım. Terörizmin iyisi kötüsü olmaz , terörizm her zaman kötüdür.

Şu anda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın temsil ettiği hükümet kadar da barışın ve demokrasinin yanında olan bir hükümet bulunmamakta. Dünyanın imparatoru olduğunu zanneden ülke tarafından gelen tehditleri kabul etmememiz lazım. Bizim ortak bir düşmanımız var."

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =