BMW yeni modellerde değişim sinyalini verdi

Alman otomobil devi  BMW  , gelecekte piyasaya süreceği otomobilleri daha etkileyici hale getirmeye çalışıyor.

haber7
0

BMW , eleştirilmesine rağmen otomobillerindeki böbrek ızgarasını büyütme akımını sürdürecek. Şirketin piyasaya süreceği  yeni  modeller X7 crossover , güncellenmiş 7 serisi ve kısa bir süre önce  Frankfurt Otomobil Fuarı  nda tanıtılan Concept 4 e benzeyecek.

BMW baş tasarımcısı Adrian van Hooydonk , Autocar adlı internet sitesine yaptığı açıklamada , Bir şirket olarak durmadan ilerlemek zorundasınız. Durduğunuz zaman kolay bir hedef haline gelirsiniz. Şu anda piyasa hiç olmadığı kadar rekabetçi durumda ve en zoru da başarılı olan bir şeyleri değiştirmek. ifadelerini kullandı.

Şirketin araçlarındaki radyatör ızgarası son zamanlarda oldukça büyük boyutlara ulaşırken , ön tasarımları da radikal değişikliklere uğradı.  BMW  nin hayata geçirdiği bu  yeni  tasarımı beğenen olduğu kadar beğenmeyenler de oldu. “Araç üzerinde daha az unsura yer vermek istiyoruz ve böylelikle her bir ögenin daha büyük rol oynamasını hedefliyoruz” diyen van Hooydonk , bundan sonra BMW’nin tasarımlarında basit ama cesur detayları bol bol göreceğimizin  sinyalini  veriyor.

van Hooydonk a göre bu tam olarak markanın ihtiyaç duyduğu şeydi. Bu yüzden  BMW  tasarımı "evrimsel değil , devrimsel" bir şekilde gelişmeye devam edecek. Bu prensip de şirketin 2020 lerin başlarında ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =