Almanların dışladığı Şahin'e davet!

Bolu Valisi Ahmet Ümit , St. Pauli'de forma giyen Türk futbolcu Enver Cenk Şahin'e sahip çıktı.

haber7
0

Bolu Valisi Ahmet Ümit , Barış Pınarı Harekatı na destek veren mesajı Almanlarda rahatsızlık uyandıran Almanya İkinci Futbol Ligi takımlarından St. Pauli de forma giyen Türk futbolcu Enver Cenk Şahin e sahip çıktı.

Vali Ümit , sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada , Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı ile görüştüğünü belirterek , 25 yaşındaki futbolcuyu Boluspor a  davet  etti.

Türkiye nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek , bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla yürütülen Barış Pınarı Harekatı nda yer alan askerlere başarılar dileyen Ümit , şunları kaydetti:

"Almanya nın St. Pauli takımında futbol oynayan kahraman futbolcumuz  Enver Cenk Şahin  in , yayımlamış olduğu bir paylaşımla linç girişimine tabi tutulduğunu gördük. Boluspor Kulübü Başkanı mızla da görüştüm , evladımız da arzu ederse kendisinin Boluspor da forma giydiğini görmek isteriz. Elbette gönlümüz ister ki bu evladımız Türkiye Süper Ligi nde oynasın. Ama olmuyorsa , Boluspor olarak kendisine talibiz. Boluspor da futbol oynadığını görürsek mutlu oluruz. Gün , birlik beraberlik günüdür. Cenk kardeşim ve diğer kardeşlerimiz üzülmesin. Biz o ülkelerden farklı bir davranış beklemiyoruz. Tarih bunun tanığıdır."

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı da  Enver Cenk Şahin  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =