2020 Isuzu D-Max tamamen yenilendi!

 Isuzu  D-Max'ın tanıtımı ve üretiminin de yapılacağı Tayland'da gerçekleştirildi. Pickup pazarının önemli temsilcilerinden biri olan  Isuzu  D-Max uzun aradan sonra  tamamen  yenilendi. Daha agresif bir görün&uum

haber7
0

Isuzu D-Max , uzun zaman sonra ilk kez baştan aşağıya yenilendi. Tasarım anlamında önemli değişikliklere ev sahipliği yapan 2020  Isuzu  D-Max’in tanıtımı , üretiminin de yapılacağı Tayland’da yapıldı.

 

 

19 Ekim’de Tayland’da satışa sunulacak  2020   Isuzu  D-Max , önümüzdeki yıl Avrupa’nın da dahil olduğu diğer pazarlara da giriş yapacak.  2020   Isuzu  D-Max’in gövde tasarımına baktığımızda , aracın daha agresif bir ön yüze kavuştuğunu söyleyebiliriz.

Büyüyen radyatör ızgarası pickup modelin daha heybetli görünmesini sağlamış. D-Max daha büyük bir ızgara , daha ince LED farlar ve daha keskin bir bölümle geldi. Yeni sis farları ve daha keskin hatlara sahip ön tampon ,  2020   Isuzu  D-Max’in ön tasarımı dikkat çeken detaylar arasında.

 

 

2020  Isuzu  D-Max’in kabin kısmına baktığımızda eskiye göre daha modern ve teknolojik bir kokpitle karşılaşıyoruz. Apple CarPlay ve Android Auto desteğine sahip 9 inç bilgi-eğlence ekranı , gösterge panelindeki 4.2 inç dijital ekranı , fonksiyon tuşlarına sahip yeni direksiyon ve daha konforlu koltuklar  2020   Isuzu  D-Max’in bu alandaki özelliklerinden.

2020  Isuzu  D-Max’in kokpiti ve kapı içleri dahil tüm alanlardaki malzeme kalitesinin artırıldığı , daha sportif ve premium bir hissiyat sağlamasının amaçlandığı söyleniyor. Tabii ki bu durum ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =