O ilimiz buz kesti! Dondurucu soğuk

Kars'ta  soğuk  hava etkisini gösterdi. Hava sıcaklığının eksi 7 dereceye düştüğü kente araçların camları  buz  tuttu.

haber7
0

Kars’ta kış kendini göstermeye başladı. Hava sıcaklığının hissedilir derecede düştüğü kentte soğuktan araçların camları dondu , vatandaşlar araçlarının camlarının buzunu temizlemek için dakikalarca uğraştı.

Kars’a yavaş yavaş kışın geldiğini ifade eden vatandaşlar , “Bugün 13 Ekim 2019 hava gece çok soğuktu. Hemen hemen eksi 3 dereceye kadar  soğuk  vardı. Gece üşüdük tabi , sabah katlım aracımın camı  buz  tuttu. Bu da demek ki artık bugün itibariyle soğuklar , kış kendini göstermeye başladı” dedi.

Öte yandan  soğuk  havanın etkili olduğu  Kars  ta , araçların camlarının buzlarını temizleyen vatandaşlar ise soğuktan olumsuz etkilendi. Araçlarının camlarının buzunu temizleyen vatandaşlar daha sonra araçlarını çalıştırarak bir süre araçlarının ısınmasını bekledi. Kentte hava sıcaklığının önümüzdeki günlerde daha da düşmesi bekleniyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =