Çamaş'ta 750 kişi AK Parti'ye katıldı

 AK Parti   Ordu  Milletvekili Metin Gündoğdu’nun Çamaş’a gerçekleştirdiği ziyaret sırasında AK Parti’ye üye olan  750   kişi  için  rozet  merasimi düzenlendi.

haber7
0

AK  Parti  Çamaş İlçe Başkanlığında gerçekleşen toplantıya Milletvekili Metin Gündoğdu’nun yanı sıra Çamaş İlçe Başkanı Bilal Şen , İl Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Cebeci ile Murat Teyyare , Önceki dönem Gülyalı Belediye Başkanı Talip Şen ve teşkilat mensupları da katıldı. AK Parti’ye üye olan Çamaşlılar için düzenlenen merasimde yeni partililere rozetlerini  AK Parti   Ordu  Milletvekili  Metin Gündoğdu  taktı. 

AK PARTİ YE  750  KİŞİLİK KATILIM

Toplantıda konuşan  Metin Gündoğdu  “  AK Parti  milletimizden aldığı güçle , yine milletimizin gösterdiği istikamette ilk günkü aşk ve heyecanla hizmetlerine devam ediyor. Mahalle başkanlarımızdan üyelerimize , il başkanlarımızdan milletvekillerimize kadar her birimiz aynı dava uğrunda , milletimize hizmet için çalışıyoruz. Bugün de yüzlerce dava arkadaşımız aramıza katıldı. Son aylarda Çamaş’ta farklı siyasi partilerden 50 , gençlik kollarımıza 300 kadın kollarımıza ise 400  kişi  olmak üzere toplamda  750  katılım oldu. Birlikte yol yürüyeceğimiz kıymetli dava arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor , hayırlı hizmetlerde bulunmalarını niyaz ediyorum. Ana kademe , kadın ve gençlik kolları ilçe başkanlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim.” 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =