Enver Cenk'e destek! 'Gel şehir seni bekliyor'

Almanya’da Instagram hesabından Barış Pınarı Harekatı paylaşımında bulunması nedeniyle kulübü ve taraftarlarının tepkisiyle karşılaşan Bundesliga 2 takımlarından  St. Pauli  forması giyen Türk futbolcu  Enver   Cenk  Şahi

haber7
0

Türk futbolcu  Enver   Cenk  Şahin’e Nevşehir Belediyespor’a transfer olması teklifinde bulunan Arı , “Tesislerimizde yerinizi hazırladık. Resmi işler için ara transfer dönemini beklemek kaydıyla biz her şeye varız. Antrenman alanlarımız , hocalarımız , takımımız ve taraftarlarımız  seni  bekliyor” dedi.

 

 

Bundesliga 2 takımlarından  St. Pauli  forması giyen Türk futbolcu  Enver   Cenk  Şahin , Instagram hesabından Barış Pınarı Harekatı paylaşımında bulunurken Kahraman Mehmetçiğimizin ve ordumuzun yanındayız. Dualarımız sizinle! sözlerini kullandı. Bu paylaşımın üzerine  Enver   Cenk  Şahin in kulübü  St. Pauli  , resmi internet sitesinden açıklamada bulundu. Alman kulübünden yapılan açıklamada  St. Pauli  , bu tarz paylaşımlardan uzak durmaktadır. Böyle şeyler , bizim kulübümüzün değerleriyle örtüşmüyor. Kulüp olarak futbolcuyla görüşüyoruz. Görüşmeler bitene kadar başka açıklama yapmayacağız. Biz savaşı istemeyen bir kulübüz. Asla savaşmayın! sözlerine yer verildi.

St. Pauli taraftar grubu da yazılı bir açıklamada bulunurken  Cenk  Şahin in ilk olayı bu değil! Savaşı destekleyen bir futbolcu. Bundan böyle St Pauli formasını giymesini istemiyoruz denildi.

 

 

Arı: "Nevşehir  seni  bağrına ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =