İkinci el pazarına yeni bir dinamik getirecek

 Cardata  artık  ikinci el  değer kayıp oranı , piyasada talep görme endeksi , aracın kaç günde satılacağı bilgisi ve kullanılabilir maksimum kredi oranı gibi bilgileri kullanıcılarına sunmaya başladığını duyurdu. Bunlara ek o

haber7
0

Otomotiv sektörünün en büyük veri ve analiz şirketi  Cardata  ,  ikinci el  araç alım ve satım işlemlerinin daha güvenilir , kolay ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için web sitesinin tasarımını yeniledi. Cardata’nın yenilenen kullanıcı dostu tasarımına , aracın satışını kolaylaştıracak dikkat çekici özellikler de eklendi.

Bu kapsamda  Cardata  artık piyasada talep görme endeksi ve  ikinci el  değer kayıp oranını Türkiye’de ilk olarak kullanıcılarına sunabiliyor. Bunlara ek olarak aracın kaç günde satılacağı bilgisi , kullanılabilir maksimum kredi oranı , tramer kaza/hasar etkisi , 300.000 kilometreye kadar fiyat sorgusu yapabilme imkânı , hemen satar fiyatı , stok maliyet bilgisi , ‘0’ kilometre fiyatı ve kasko fiyatı Cardata’nın sunduğu  yeni  özellikleri platformuna eklediğini duyurdu.

İkinci el araç alım ve satım işlemlerinin artık çok kısa bir sürede , üstelik tüm bilgilere aynı sayfada erişilerek yapılabileceğini belirten  Cardata   Türkiye  Genel Müdürü Hüsamettin Yalçın , “Hali hazırda aracın alış ve perakende satış fiyatı , teknik özellikleri ve çoklu araç sorgulama imkânı gibi birçok özelliği kullanıcılarımıza sunuyorduk.

Şimdi eklediğimiz özelliklerle birlikte ikinci elde her koşulu görmenizi sağlayan , oldukça şeffaf bir yapıya kavuştuk. Bu özelliklerin  ikinci el  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =