Turkcell'den ikinci el telefon alışverişi

Çevreye ve müşterilerinin hayatına katkı yapacak yenilikleri hayata geçiren  Turkcell  ,  ikinci  el  telefon  alış ve satış hizmeti vererek doğa dostu hizmetlerine bir yenisini ekliyor.

haber7
0

Turkcell den yapılan açıklamaya göre ,  Turkcell  teknolojide olduğu gibi sürdürülebilirlik konusunda da liderlik etme hedefiyle hizmetler sunmaya devam ediyor. Hayata geçirilen yeni proje ile hem kullanılmış cihazları Turkcell’in internet sitesi üzerinden satmak mümkün hale geliyor hem de yetkili teknik servis testinden geçirilip orijinal parçalarla yenilenmiş ürünler bir yıl garantili olarak alınabiliyor.

Bu sayede seçkin cihazlara ekonomik seçeneklerle ulaşmak mümkün hale geldiği gibi  ikinci  el pazarındaki değişken standartlardan kaynaklanan müşteri memnuniyetsizliği de azaltılıyor. Kayıt dışı ekonominin önüne geçilirken , yenilenmiş cihaz tercih eden müşterilere yasal olarak güvenli bir alışveriş platformu sunuluyor.

Kullanılmış cihazlar atıl şekilde durmak yerine bu şekilde ekonomiye kazandırılıyor. Aynı zamanda sıfır cihaz talepleri azalacağı için cari açığa sebep olan ithalat oranındaki azalma sayesinde ülke ekonomisine katkı sağlanıyor.

Bu yeni uygulama ülke ekonomisine olduğu kadar çevreye de olumlu katkı sağlıyor. Elektronik atıkları azaltmaya yönelik bu hamle , Turkcell’in sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda bir adım olarak dikkati çekiyor. 

İkinci el cihazını satmak isteyen tüm operatör müşterileri , turkcell.com.tr üzerinden online formu doldurarak bu işlemi yapabilecek. Teklifi kabul ettikleri takdirde , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =