Süleyman Soylu: 500 ismi tespit ettik

İçişleri Bakanı  Süleyman   Soylu  son dakika açıklamasında sosyal medya hesaplarından terör örgütü propagandası yapan ve Türkiye Cumhuriyeti devletine iftiralarda bulunan  500   ismi  belirlediklerini aç

haber7
0

İçişleri Bakanı Süleyman  Soylu  , Şehit Orgeneral Eşref Bitlis Kışlası nda düzenlenecek Jandarma Havacılık Okul Komutanlığı Pilot ve Teknisyen Temel Kursları Mezuniyet Töreni nde dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu’nun açıklamalarından satırbaşları: Ne dediler? Efendim Türkiye sivilleri vuracakmış. Dünyaya sesleniyorum. Dün Akçakale’de sivilleri kimin vurduğunu gördük. Barış Pınarı operasyonunun ilk şehidi 9 aylık Suriyeli bebeğimiz oldu. İnancımız odur ki maalesef denizden o minnacık cesediyle karaya vuran Aylan bebek ile hep beraber cennette arkadaş oldular.  Dünya  bize cevap versin. Sivilleri vuran kimmiş? Ben buradan bir başka soru daha sormak istiyorum. Hem içeride , hem dünyada kafası karışıklara sormak isterim. Türkiye’ye atılan havan mermileri egemen devletten mi atıldı? Biz terörle mücadele ettiğimizi söylüyoruz. Onlar hayır diyorlar. O zaman kim bunlar? O havan mermisinin başında kim vardı? Bize onu söylesinler.

Zor bir soru sormuyorum. Bana bir isim söylesinler. Her zaman yaptığı gibi susarlar. Biz görevden aldığımız belediye binalarında roketatarlar bulduk.

500 E YAKIN SOSYAL MEDYA HESABINA İŞLEM YAPILDI

500 e yakın sosyal medya hesabını belirledik ve işlem yaptık. 

 

Yedi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =