Alfa Romeo Giulia performans ödülü aldı

 Alfa  Romeo'nun sedan modeli  Giulia  Quadrifoglio ile "What Car? 2019 Yılın İkinci El Otomobili Ödülleri"nin  performans  otomobili kategorisinde birinci oldu.

haber7
0

Alfa  Romeo  dan yapılan açıklamaya göre , İtalyan stili ile yüksek performansı birleştiren  Giulia  Quadrifoglio , "What Car? 2019 Yılın İkinci El Otomobili Ödülleri"nin ilgili kategorisinde uzmanların oylarıyla birinciliğe ulaştı. 

 

 Açıklamada görüşlerine yer verilen "What Car?" Dergisi Editörü Steve Huntingford , "Giulia Quadrifoglio , heyecan verici otomobillerin yer aldığı bu kategoride , üstün performansı ve sürüş özellikleriyle ön plana çıkmayı başardı. 510 HP gücündeki Bi-turbo beslemeli V6 motorun sesi , ister dışarıdan ister araç içinde heyecan katsayısını ve otomobilin çekiciliğini daha da artırıyor. Bu otomobil , ikinci el olarak satın alındığında dahi sürücüsüne belirgin bir katma değer yaratıyor." ifadelerini kullandı. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =