Ünlü Rapçi Norm Ender'den savaşa hayır paylaşımı yapanlara tokat gibi cevap

Son dönemde tekrar yükselişe geçen  Ünlü   Rapçi   Norm   Ender  , sosyal medya hesabından yaptığı  Barış Pınarı Harekatı  ile ilgili paylaşımla gündem oldu.  savaşa   hayır  diyenlere  tokat   gibi   cevap  veren  Norm  Ende

haber7
0

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriye’ye yönelik yapılan Barış Pınarı Harekatı’nın başlamasını duyurmasıyla ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından destek vermiş , kahraman Mehmetçik’in yanında olduğunu bildirmişti. Rapçi  Norm   Ender  de bunun üzerine sosyal medya hesabı Twitter’dan bir paylaşımda bulundu ve sözleriyle önemli göndermelerde bulundu.

 

 

“ÜLKEMİZİ SEVİYORUZ”

Twitter’dan paylaşım yapan  Norm   Ender  , "#BarışPınarıHarekatı’nda yiğitlerimize başarılar , ailelerine metanet dilerim. Ordumuz yürüdüğü zaman hemen  savaşa   hayır  yazanlar , keşke terör örgütleri eylem yaparken , emperyalistler ülkemizi tehdit ederken böyle duyarlar gösterebilse! Biz savaşı değil , ülkemizi seviyoruz!" ifadelerini kullandı.  Norm  Ender’in bu  paylaşımı  binlerce beğeni ve yorum alırken Twitter’da TT  listesine girdi.

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =