Fırat’ın doğusu ve Münbiç’ten PKK’lı teröristleri temizlemeyi amaçlayan Barış Pınarı Harekâtı’nda geri sayım başladı. Operasyona tepki gösteren  Ahmet  Türk'ün torunu Heja

haber7
0

Fırat’ın doğusu ve Münbiç’ten PKK’lı teröristleri temizlemeyi amaçlayan Barış Pınarı Harekâtı’nda geri sayım başladı. Operasyona tepki gösteren  Ahmet Türk  ün torunu Heja Türk ise Türk askerine ve Türk milletine ağır hakaretler etti! F5HABER F5HABER    Takip et Ahmet Türk ün  torunundan  alçak ifadeler... Savaş uçakları önceki gece Irak’ın Suriye’ye açılan kapısı Semelka ile Malikiye’de örgüt hedeflerini bombalarken , kara birlikleri , ilk etapta Tel Abyad ile Rasulayn arasındaki 120 kilometrelik cephede başlayacak operasyon için eller tetikte bekliyor.

Hazırlıkları titizlikle yürütülen operasyonun Türkiye ve uluslararası arenadaki yankıları da devam ediyor.

PKK LILAR KAÇACAK DELİK ARIYOR , PKK SEMPATİZANLARI SAHNEDE

Diğer yandan , Türkiye’nin güvenli bölge haline getirmeyi planladığı Suriye’nin kuzey bölgesinde bulunan Münbiç sınırında , teröristler tarafından iş makineleriyle açılan hendek ve mevziler boş kaldı.

YPG/PKK’lı teröristler kısa süre öncesine kadar bölgede cirit atarken , Amerikan askerlerinin Suriye’nin kuzeyinden çekilmeye başlamasının ardından teröristlerin mevzileri boşaltması dikkat çekti.

AHMET TÜRK ÜN TORUNU HEJA TÜRK TEN TÜRK MİLLETİNE HAKARET!

Operasyon nedeniyle PKK lı teröristlerde büyük panik hakim olurken , PKK sempatizanları ise medya yoluyla algı operasyonu ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =