Emine Erdoğan: Allah Mehmetçiğimizi muzaffer eylesin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi  Emine   Erdoğan  , "Barış Pınarı Harekatı'nı gerçekleştiren kahraman ordumuza , Mehmetçiğimize muvaffakıyetler diliyorum. Bu şanlı ordu bölgeye zafer getirecektir. Al

haber7
0

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi  Emine   Erdoğan  , Etimesgut Belediyesi tarafından Dünya Görme Günü dolayısıyla düzenlenen programa katıldı. Konuşmasına Barış Pınarı Harekatı nı gerçekleştiren kahraman Mehmetçiklere muvaffakıyet dileyerek başlayan  Erdoğan  , "Barış Pınarı Harekatı nı gerçekleştiren kahraman ordumuza , Mehmetçiğimize muvaffakıyetler diliyorum. Bu şanlı ordu bölgeye zafer getirecektir.  Allah  Mehmetçiğimizi  muzaffer   eylesin  , dualarımız onlarla" dedi.

”Sağlık insanın en kıymetli hayat sermayesidir" Dünya Görme Günü’nün engellilik kavramı ve engelli bireylerin hayat kalitesinin yükseltilmesi konusunda düşünmek için büyük bir fırsat olduğunu belirten  Emine   Erdoğan  , ”Sağlık insanın en kıymetli hayat sermayesidir. Bedenimizin her bir parçası eşsiz bir sanat eseri gibi yaratılmış mükemmel ve ilahi bir tasarımdır. Her bir beden fonksiyonumuzun değeri paha biçilmez. O nedenle birini diğerine tercih etmemiz elbette mümkün değil. Ancak insanların bildiklerinin yüzde 80’ini görme yoluyla öğrendikleri gerçeği son derece düşündürücü. Böyle önemli günlerde bizlerin dikkatini konuya çekmek için bazı istatistiki bilgiler verilir. Fakat bu rakamsal bilgilerin karşılık bulması için belki rakamdan çok o rakamın içinde taşıdığı ağır deneyime odaklanmak gerekir” diye konuştu.

"Görme engelli ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =