'İnşallah tekrar Avrupa'ya gideriz!'

Yeni Malatyaspor’un defans oyuncusu  Mustafa Akbaş  , bu sene olduğu gibi gelecek sezon da  Avrupa  kupalarında mücadele etmek istediklerini söyledi.

haber7
0

Yeni Malatyaspor un defans oyuncusu  Mustafa Akbaş  ile orta saha oyuncusu Murat Yıldırım , basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Mustafa Akbaş , iyi oyuncularının sakatlık yaşadığını belirterek , "2-3 sakat oyuncumuz var. Bu milli arada inşallah aramıza dönerler. Tam takım çalışma fırsatımız olur ve milli aradan sonraki maçlarda çok daha etkili oluruz. Artık taraftarımızla birlikte içerideki maçlarda daha etkili oynuyoruz. Denizli karşısında da onlardan birini oynadık. İyi oyunla birlikte 5-1 de galip geldik. Milli araya moralli girme adına bizim için önemli bir maçtı. Galip geldiğimiz için mutluyuz" diye konuştu.

Mustafa Akbaş: "Rekabetin olduğu her yerde daha iyi ön plana çıkıyoruz"

Akbaş , ligde iki maç haricinde kalesinde en az gol gören takımlar arasında yer aldıklarını ifade ederek , "Topun bizde kaldığı oyun şekliyle oynuyoruz. Geçen seneden çok daha farklı bir şekilde. Yediğimiz gollere baktığımızda , 2 maçta 6 golü çıkarırsak , az gol yiyen takımlar arasında yer alıyoruz. Şu anda kalemizde 10 gol gördük , fazla görünse de 2 maçta yediğimiz 6 golü çıkardığımızda geçen seneden bu seneye farklılık gösteren oyunda bunlar olabilecek oyunlar. Tabi bunun yanında sakatlığı , cezalısı var. En iyi şekilde verebileceğim her şeyi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =