Beyaz altın fiyatı 3.80 TL olarak belirlendi

Antalya  pamuk  ve Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK) pamuğun fiyatını 3.80 TL  olarak  açıkladı.

haber7
0

ANTBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yavuz , geçtiğimiz yıllara nazaran bu yıl pamuğun borsa  fiyatı  düşük olsa da ANTBİRLİK’in tüm imkanlarını hatta fazlasını kullanarak ,  pamuk  üreticisini memnun etmek için gayret gösterdiklerini ifade etti. Yavuz , “Pamuk fiyatının düşük olduğunu görüyoruz ve bu bizleri ziyadesiyle üzüyor.

Üreticimizin gübresi ilacı derken girdi maliyetlerinin yükseldiği de bir gerçek. Piyasalarda pamuğun borsa  fiyatı  bellidir ve yaklaşık 3.50 TL’lik bir rakam söz konusuyken biz ANTBİRLİK  olarak  tüm imkanlarını hatta fazlasını kullanarak  pamuk  üreticisini memnun etmek istedik. Kilo fiyatını 3.80 TL  olarak  belirledik.  pamuk  borsasında piyasalarda satış iyi olur  fiyat  yükselirse biz de bu farkı üreticimize yansıtmaya çalışacağız” dedi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =