PKK'nın bu yalanlarına kimse kanmasın

Fırat'ın Doğusu'na beklenen  harekat  başladı. Türk Silahlı Kuvvetleri , terör örgütü PYD/YPG mevzierini vurmaya devam ederken , terör seviciler de sosyal medya üzerinden TSK ve Türkiye'ye karşı a

haber7
0

Taha DAĞLI/Haber7

Barış Pınarı harekatı , zaruridir , yapılması şarttır. Çünkü  PKK  sınırımızda bir devlet kurmaya çalışmaktadır. Bu  operasyon  olmazsa  Suriye  sınırımızda komşumuz bir terör örgütü olacaktır.

Oysa bizim komşumuz Araplardı. PKK-PYD 2011’de başlayan iç savaşı kullanıp , ABD himayesinde sınırımızdaki Arap ve Türkmenleri ve hatta kendi çizgisinde olmayan Kürtleri sürgün edip , çoğu yabancı teröristlerden oluşan terör yapılanmasını , bugün  operasyon  yaptığımız  Suriye  şehirlerine yerleştirmiştir.

“Türkiye demografik yapıyı değiştirecek” iddiası bir  PKK  yalanıdır. Halbuki orada demografi yapıyı bizzat değiştiren  PKK  olmuştur. Türkiye ise aslına uygun hale getirecektir.

Türkiye “sivilleri vuruyor” iddiası bir PKK yalanıdır. Türkiye , daha önce Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı harekatlarında sivilleri hedef almamış , bu yüzden operasyonlar planlanandan daha uzun sürmüş hatta Mehmetçik kendi canını hiçe sayıp , sivillerin hayatına öncelik tanımıştır.

Barış Pınarında da tek hedef teröristlerdir.

“Türkiye Kürtleri vuruyor” iddiası bir  PKK  yalanıdır. Çünkü PKK-PYD-YPG ya da SDG  Suriye  Kürtlerini asla temsil ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =