Yasak Elma oyuncusu Şevval Sam rolü yüzünden isyan bayraklarını kaldırdı

Fox TV ekranlarında üç sezondur yayın maratonunu başarılı bir şekilde sürdüren  Yasak   Elma  dizisinin oyuncu  Şevval  Sam'dan şaşırtan itiraf geldi. Heyecan ve gerilimin dur durak nedir bilmediği  Yasak  Elma'da baş r

haber7
0

Son dönemlerde reyting sıralamasında ciddi bir yükseliş kaydeden  Yasak   Elma  isimli dizi projesinin olmazsa olmaz isimlerinden  Şevval   Sam  ın hayrete düşüren açıklamalarda bulundu.

Ardı arkası bir türlü kesilmeyen entrikalara imza atan  Şevval   Sam  ın ,  Yasak   Elma  yapımının yeni sezonunda üstlendiği rolündeki büyük değişimi gözlerden kaçmıyor.

Düşmanı Yıldız a bile yardım eli uzatıp onunla beraber hareket etmesi , annelik ve özlem gibi duygusal yönü ağır basan sahnelerde yer alması izleyici kitlesini de bir hayli şaşırtıyor.

Fakat ,  Yasak   Elma  da canlandırdığı Ender karakteriyle bütünleşen ve geniş bir kitlenin sempatisini kazanan  Şevval   Sam  , yeni sezondaki bu değişimden memnun kalmayıp eski kötü kadın rolüne yeniden dönmek istediğini sözleriyle vurguladı.

Ünlü oyuncu  Şevval   Sam  ,  Yasak  Elma’da iyi bir karaktere bürünmesiyle ilgili olarak; “Bu sezon beni biraz değiştirdiler. Aslında ben kötü bir kadını oynuyordum. Birden çok daha iyi bir hale dönüştürdüler. Diyorum ki , o eski güçlü ama biraz da entrikacı kadına geri dönmek istiyorum , rol olarak. Çünkü çok eğlenceli öyle bir rolü canlandırmak” şeklinde ifadelere yer verdi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =