Başkan açıkladı! 'Sergen Yalçın'ın sözleşmesinde...'

BtcTurk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten  Sergen   Yalçın  , Sadık Çiftpınar ve VAR kararları hakkında açıklama geldi.

haber7
0

Radyospor da Salim Manav ın canlı yayın konuğu olan  Adil Gevrek  , "7 haftada 10 puan topladık. Lig öncesinde de UEFA Avrupa Ligi maçları oynadık. Süper Lig de ilk 7 haftada takımımdan memnunum. Milli ara var. Bu milli ara sakatlarımızın iyileşmesi için iyi olacak. Geçen sezon ligi 5. sırada bitirdik , bu sezon hedefler büyüdü. Ekonomik ve sportif anlamda ligi üst sıralarda bitirmek istiyoruz. Anadolu takımların daha güçlü ya da o takımlar arasında şampiyon olması ligimizin kalitesini artırır. Gönül ister ki Yeni Malatyaspor şampiyon olsun. Yeni Malatyaspor neden şampiyon olmasın?" ifadelerini kullandı.

 Sergen  Yalçın ın sözleşmesinde fesih maddesi yok

Teknik direktör  Sergen  Yalçın hakkında konuşan Gevrek , "Sergen Yalçın , Beşiktaş camiasında çok sevilen bir isim. Taraftarların da  Sergen  Hoca yı istemesi gayet normal. Bizim ya da  Sergen  Hoca nın bu konuda yorum yapması etik olmaz. Şu anda  Sergen  Yalçın takımımızın hocası , Beşiktaş ta da Abdullah Avcı görev yapıyor.  Sergen  Yalçın ın sözleşmesinde herhangi bir fesih maddesi yok." dedi.

Sadık Çiftpınar açıklaması

"Transfer konuşmak şu anda erken olur.  Sadık Çiftpınar  takımımızda kaptanlık yapmış önemli bir oyuncu , devre ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =