'Galatasaray uçuruma doğru gitmektedir'

 Galatasaray  Kulübü'nde Olağan Divan Kurulu gerçekleştirdi. Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu , sarı-kırmızılı kulübün "böl yönet" politikası ve polemiklerle uçuruma  doğru  gittiğini , buna engel olunması gerektiğini söyledi.

Sarı-kırmızılı kulübün  Galatasaray  Lisesi Tevfik Fikret Salonu nda yapılan olağan divan kurulu toplantısında konuşan Hamamcıoğlu , kurulun  Galatasaray  dan yana olduğunu belirterek , şu ifadeleri kullandı:

"Galatasaray ı  Galatasaray  yapan başlıca değer; demokrasi ve biat etmeme kültürüdür. Tek adamlara , yalan söylemeye , ciddiyetsizliğe , sansüre ve  Galatasaray  dan faydalanmaya  Galatasaray  da tahammül edilemez. Divan Kurulu ,  Galatasaray  ın yazılı ve yazılı olmayan kurallara göre yönetilmesine , makam hırsı sahiplerine , gelecek nesillere  Galatasaray  ı yanlış oluşturmaya çalışılmasına , temsil becerisine sahip olmayanlara , marka değerini yıpratanlara ,  doğru  söylemeyenlere muhaliftir ve muhalif olmaya devam edecektir. Divan Kurulu ,  doğru  bir  Galatasaray  dan yana taraftır. Kulüpte yaşanmakta olan süreçte maalesef bu değerleri süreli olarak hatırlatmanın faydası olmadığını görüyoruz. Artık somut örneklerle eleştirilerimizi ve önerilerimizi sürdüreceğiz."

Eşref Hamamcıoğlu ,  Galatasaray  Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz in ciddiyetten uzak olduğunu ileri sürerek şunları kaydetti:

"Türkiye Bankalar ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =