Erdoğan'ın operasyon mesajı okundu! Meclis'te ayakta alkışlandı

TBMM Genel Kurulu çalışmaları sürerken AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan söz alarak ,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın Barış Pınarı Harekatı'nı duyurduğu açıklamasını okudu. AK Parti , MHP

haber7
0

BMM Genel Kurulunda milletvekilleri , TSK nin , Suriye Milli Ordusu ile birlikte Suriye nin kuzeyinde YPG/PKK ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı na katılan Mehmetçik e başarılar diledi.

AK Parti , MHP ve İYİ Partililer  ayakta  alkışladı

TBMM Genel Kurulu çalışmaları sürerken AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan söz alarak ,  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  ın Barış Pınarı Harekatı nı duyurduğu açıklamasını okudu. AK Parti , MHP ve İYİ Parti milletvekilleri , bu açıklamayı alkışlarla karşıladı.

Türk milleti her mücadeleden başarıyla çıktı

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç , harekata katılan Mehmetçik e , yolunun açık olmasını diledi. Özkoç , askerlerin bir tekinin ayağına taş değmemesi , sağ salim gelmesi için duacı olduklarını belirterek , "Türk milletinin her konuda başarıyla girdiği mücadeleden çıkması Meclisimizin yüz akı olacaktır." dedi.

Bu milli bir meseledir

MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül , orduya Allah tan başarı dileyerek , "Allah yar ve yardımcıları olsun. Türkiye Cumhuriyeti tarihinde girişilen en önemli operasyonlardan biri. Ciddiyetinin herkes tarafından kavranması gerekir. Basit kısır , siyasi çekişmelerin bu meseleler üzerinden yapılmaması konusunda Meclisin de hassasiyet göstereceğini umuyorum. Bu milli meseledir. Sonuna kadar TBMM , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =