Z kuşağı için üretildi! OPPO A Serisi 2020 geliyor

Akıllı telefon pazarının lider markası  OPPO  , A9  2020  ve A5  2020  modellerinin yer aldığı A  Serisi  2020’yi genç kullanıcılarla buluşturuyor.

haber7
0

OPPO , yenilikler keşfetmek isteyen genç kullanıcılar için yepyeni A  Serisi   2020  yi piyasaya sunuyor. A9  2020  ve A5  2020  modellerinin bulunduğu bu yeni seri , orta segment akıllı telefon pazarında çarpıcı fotoğrafçılık kabiliyetleri , güzel tasarımı ve uzun ömürlü pil özelliği ile dikkat çekiyor. OPPO A  Serisi   2020  , genel olarak geniş bir kullanıcı yelpazesine hitap etse de özellikle de Z  kuşağı  gençleri için benzersiz bir değer yaratıyor.

 

 

A Serisi’nin çarpıcı hikâyesi

 Son on yıldır global akıllı telefon pazarlarında aktif olarak faaliyet gösteren OPPO’nun , kullanıcılar tarafından en çok beğenilen serilerinden biri A  Serisi  oldu. İlk olarak 2009 yılında kullanıcılarla buluşan A  Serisi  ürünleri , tasarım , fotoğrafçılık ve pil teknolojisindeki avantajları sayesinde ağızdan ağıza dolaşarak popülerlik kazandı.

 

 

Son 10 yılda birçok genç kullanıcı OPPO A Serisi ürünlerini ilk akıllı telefonu olarak seçti. Gençler sadece bir akıllı telefonu deneyimlemekle kalmadı , aynı zamanda kamera ve uygulamalar gibi teknolojiler sayesinde , sosyal hayata entegre olmanın ve yaşamın sonsuz olanaklarını keşfetmenin yeni yollarıyla tanıştı. Akıllı telefonlar kişisel asistanlar haline gelirken ve kısa video uygulamaları gençler arasında yaygınlaşırken  OPPO  modelleri , en yeni mobil trendlerle gelişmeye devam ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =