Messi: Ronaldo keşke Madrid'de kalsaydı

Barcelonalı futbolcu  Lionel Messi  , Katalan radyosuna yaptığı açıklamalarda  Ronaldo  için , "Madrid'de devam etmesini isterdim" dedi.

haber7
0

Barcelonalı futbolcu  Lionel Messi  , Katalan radyosuna yaptığı açıklamalarda , "Maliye ile sorun yaşadığım dönemde kafamda gitmek vardı. Sadece  Barcelona  dan değil İspanya dan da gitmek." dedi.

 

 

Arjantinli yıldız oyuncu , 2017 yılında vergi kaçırma suçundan 21 ay hapis aldığı ve daha sonrası cezasının paraya çevrildiği yargı sürecinin , kariyerinin en kötü dönemi olduğunu söyledi.

Messi , "Maliye ile sorun yaşadığım dönemde kafamda gitmek vardı. Sadece  Barcelona  dan değil İspanya dan da gitmek. Bana kötü muamele edildiğini hissediyordum ve burada devam etmek istemiyordum. Hiçbir resmi teklif almadım çünkü herkes burada devem etmek istediğimi biliyordu." ifadelerini kullandı.

 

 

"Artık daha fazla dayanamayacağım." dediği bir dönem yaşadığını aktaran  Messi  , "Özellikle 2013-2014 döneminde , Maliye ile ilgili çıkan tüm haberlerden önce , yaşanan bazı şeylerden dolayı sıkıntılı bir dönem oldu. Benim ve ailem için çok zordu. İnsanlar olanların farkına pek varmıyor. Nefret içeren şeyler duyuyor ve yorum yapıyorlardı. Bir basın organı da böyle olmasına katkı sağladı. Her şey yalandı. İlk olmasından dolayı da çok zordu. En azından çocuklarım çok küçüktü ve farkına varmadılar." şeklinde konuştu. 

"(Ronaldo nun) Real  Madrid  de devam etmesini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =