Serkan Bayram: Film Festivali Erzincan'a büyük katkı sağlayacak

14- 18 Ekim'de Erzincan'da gerçekleşecek olan  Erzincan  Uluslararası  Film   Festivali  tüm sinemaseverlerin  büyük  ilgisini çekti. AK Parti İstanbul milletvekili  Serkan   Bayram  bu organizasyonun gerçekleşmesinde

haber7
0

14- 18 Ekim de  Erzincan  da gerçekleşecek olan  Erzincan  Uluslararası  Film   Festivali  ne büyük destek veren AK Parti İstanbul Milletvekili  Serkan   Bayram  la festivale dair konuştuk.

 

 

Milletvekili olarak yoğun bir gündeminiz var ama buna rağmen kültür sanat işlerine de destek oluyorsunuz? Sinema konusunda neler söylemek istersiniz?

Sinema geniş kitlelere hitap eden , Uzun mesai ve emek isteyen bir sektördür . Bir ülkenin tanıtılmasında , o ülkenin kültürel yapısıyla karakteristik özellikler taşımaktadır. Türk Sineması’da yıllardır Ülkemizin tanıtılması noktasında büyük katkılar sağlamıştır. Bir milletvekili olarak Tüm Sinema sektöründe emeği geçen , kardeşlerimize sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum.

 

 

14-18 Ekim tarihleri arasında memleketiniz  Erzincan  da yapılacak uluslararası  Film   Festivali  için neler söylemek istersiniz?

İlki gerçekleştirilecek olan  Erzincan  Uluslararası  Film   Festivali  bizleri bir Erzincanlı olarak gururlandırmaktadır , sadece  Erzincan  olarak değil , Ülkemizin tanıtımında bu gibi sanatsal etkinliklerin büyük katkıları olmaktadır. İnşallah bu gibi faaliyetlerin artarak devam etmesi yönünde bir milletvekili olarak elimden gelen tüm gayreti göstereceğim.

Bu tür organizasyonların bir şehre katkısı sizce nedir?

Öncelikli ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =