'Savaşa hayır' diyen Yeşim Salkım sınırda görev yapan astsubayla tartıştı!

Şarkıcı  Yeşim   Salkım  , Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yönelik operasyonuna 'savaşa hayır' diyerek sosyal medyasından yazınca büyük tepki gördü.  Yeşim   Salkım  , paylaşımında bir astsubay ile

haber7
0

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden "Bıkmadınız , usanmadınız yıkmaktan , sonuna kadar  Savaşa   hayır  diyeceğim." şeklinde bir yorum paylaşan  Yeşim   Salkım  takipçilerinden tepki gördü.

 

 

Salkım a cevap veren astsubay , "Savaşa  hayır  diyorsun da gidip gördün mü orada neler oluyor? Yüzlerce insana zulmedip , çoluk çocuk demeden katleden teröristlerle dolu. Burada bol keseden atmak kolay tabii." ifadelerini yazdı.

Bunun üzerine sinirlenen  Yeşim   Salkım  , "Sen gittin herhalde ben teröristlere değil ,  Savaşa   hayır  dedim." yanıtını verdi. Astsubay cevap gecikmedi. "Evet gittim , oradaki insanların halini gördüm. Sen evinde rahat uyurken , ben oradan yeni geldim." dedi.

 

 

Yeşim  Salkım  , bu sözlere de fazlasıyla içerleyerek , "Hadi lan oradan klavye delikanlısı." yazdı.

YEŞİM SALKIM İLE TARTIŞAN KİŞİ ASTSUBAY ÇIKTI

Tüm bu sözlü sataşmanın  sonrasında  Yeşim   Salkım  a cevap veren kişinin ,  sınırda  görevli bir astsubay olduğu ortaya çıktı. Astsubayın sınır bölgesinde çocuklarla yer aldığı fotoğraf ise başka Twitter kullanıcıları tarafından ,  Yeşim   Salkım  a gönderildi.

ASTSUBAY OLDUĞUNU ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =