Bir Avrupa devi daha iflas etti

İngiliz tur operatörü Thomas Cook'un iflasının ardından Bulgaristan'ın en eski ve büyük operatörlerinden  Astral Holiadays  de  iflas  bayrağını çekti.

haber7
0

İngiltere de tur operatörü  Thomas Cook  un iflasının ardından Bulgaristan ın en eski ve büyük tur operatörü  Astral Holiadays  de iflasını duyurdu.

Şirketin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada ,  iflas  nedeniyle müşterilerin endişe etmemeleri gerektiği belirtildi.

Şirket , yurt dışındaki müşterilerine gerekli ödemelerin yapıldığını ancak bugün itibarıyla diğer müşterilerinin planladıkları seyahatlerini yapamayabileceklerini bildirdi.

Ülkedeki turizm sektöründe 24 yıllık bir geçmişe sahip olan şirketin iflasını açıklamasının ardından Turizm Bakanı  Nikolina Angelkova  , şirketin yöneticileri ile görüştü.

Görüşmenin ardından açıklama yapan Angelkova , şirketin müşterilerinden bazılarının planladıkları seyahat ve tatillerini gerçekleştiremeyeceklerini ancak sigorta şirketinin tüm masrafları telafi edeceğini söyledi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =