İflas eden Thomas Cook'un Antalya'da müşterisi kalmadı

 İflas   eden  İngiliz tur operatörü  Thomas  Cookun Antalyada bulunan müşterileri sorunsuz bir şekilde ülkelerine döndü. Krizin ilk gününden bu yana toplam 13 bin 879 İngiliz yolcu ülkesine döndü.

haber7
0

İflas  eden  İngiliz tur operatörü Thomas Cook’un Antalya’da bulunan müşterilerin ülkelerine döndüğü bildirildi.  Antalya  Valiliği tarafından yapılan açıklamada , krizin ilk gününden bu yana toplam 13 bin 879 İngiliz yolcunun ülkesine döndüğü bilgisi paylaşıldı.

Thomas  Cook  şirketinin iflasının ardından başlatılan Birleşik Krallık vatandaşlarının geri dönüş çalışmaları tamamlandı. Söz konusu işlemlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için  Antalya  Valiliği tarafından oluşturulan Kriz Masası’ndan yapılan açıklamaya göre , krizin patlak verdiği 23 Eylül’den bu yana , toplam 13 bin 879 İngiliz yolcunun ülkelerine sorunsuz bir şekilde gönderildiği bildirildi. Valilik tarafından yapılan açıklamada , Antalya’da bulunan Birleşik Krallık vatandaşlarının geri dönüşlerinin teminiyle ilgili alınan tedbirler kapsamında , operasyonun sorunsuz bir şekilde sona erdiği belirtildi. Söz konusu iflasın açıklanmasının ardından  Thomas   Cook  müşterilerinin muhtemel sorunlar yaşamaması için  Antalya  Valiliği Vali Yardımcısı Nurettin Ateş’in başkanlığında ,  Antalya  Havalimanı Mülki İdare Amirliği , İngiltere  Antalya  Konsolosluğu , İl Kültür ve  Turizm  Müdürlüğü , Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) , Alanya Turistik Otelciler Birliği (ALTİD) ve Manavgat Turistik Otelciler Birliği (MATSOB) yetkililerinin de ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =