Joker konusu & oyuncuları: Joker toplamda ne kadar izlendi Box Office?

Gişe rakamları ve elde ettiği hasılatta büyük bir başarı yakalayan ve yönetmenliğini Todd Phillips’in üstlendiği  Joker  filminin  konusu  nedir ve oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?  Box  Office'den elde edilen bilgiler

haber7
0

İlk defa Amerika da beyaz perdeye aktarıldığı gece 13.3 milyon dolar değerinde yakaladığı gişe başarısıyla büyük bir çıkış yakalayan  Joker  isimli sinema projesi ülkemizde de yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Gösterime girdiği günden itibaren sinema salonlarının tıklım tıklım dolduğu Joaquin Phoenix in ses getiren oyunculuk performansıyla vizyondaki başarısını en uç noktaya taşıyan  Joker  filminin  konusu  nedir ve  oyuncuları  kimlerdir?  Box   Office  den alınan bilgiler ışığında yönetmen koltuğuda Todd Phillips’in oturduğu ve ilk haftanın sonuna gelindiğinde dünya genelinde 234 milyon dolar değerinde hasılata ulaştığı açıklanan  Joker   toplamda  ne  kadar  izlendi?

Recep İvedik 6 ne zaman beyaz perdede yerini alacak: Tanıtım fragmanı!

Gerek Kuzey Amerika gerekse tüm dünya genelinde Ekim ayında vizyona giren yapımlar arasında en hızlı açılışı yapan film başarısını yakalayarak adından söz ettiren  Joker  , ilk üç günde tahmini 93 ,5 milyon dolar gelir elde ederek yeni bir rekora daha imza attı. Öte yandan tekrarı çekilen yapımlar içinde de en iyi 4.(dördüncü) açılış başarısına ulaşan  Joker  , sinema severlerin tahmin edilenden de fazla oranda seyircisinin beğenisini kazandı. 

Mucize Doktor la yıldızı parlayan Taner Ölmez in kazancı herkesi şaşırttı!

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =