Kıvanç Tatlıtuğ'dan hayatını etkileyecek karar: En sonunda seçimini yaptı!

Başarılı ve yetenekli oyuncu  Kıvanç   Tatlıtuğ  ,  hayatını   etkileyecek  bir  karar  alarak hem ingilizce hem de oyunculuk dersleri almak adına kolları sıvadı. Eşi  Başak Dizer  ile beraber Amerika’ya gitme kararı alan  Kıvanç  Tat

haber7
0

Gerek televizyon reklamları ve sinema yapımlarının gerekse reklam projelerinin aranan yüzü  Kıvanç Tatlıtuğ  , İngilizcesini ilerletebilmek hedefiyle faaliyete geçti. Bu sezonda sevenlerini ters köşe yapıp herhangi bir projede bulunmamayı tercih ederek eşi  Başak Dizer  ile birlikte Amerika’ya gideceğinin bilgisine ulaşıldı. Amerika’da 6 ay süresince kalmayı planlayan ünlü oyuncu  Kıvanç Tatlıtuğ  , yabancı dil eğitimini almasının yanı sıra oyunculuk alanında da eğitim göreceği öğrenildi.

ÇOK YAKIN ARKADAŞI ÇAĞATAY ULUSOY’UN İZİNDEN GİDİYOR…

Son olarak Çarpışma isimli dizi projesinde boy gösteren 35 yaşındaki oyuncu  Kıvanç Tatlıtuğ  , Hollywood un kalbinin attığı Los Angeles ta eşiyle beraber 6 ay boyunca kalmayı ve burada İngilizcesini geliştirmeyi planlıyor.  Kıvanç Tatlıtuğ  , tıpkı çok yakın arkadaşı olan Çağatay Ulusoy gibi dünyaca ünlü aktörlerin de koçundan oyunculuk alanında eğitim görecek.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =