Kılıçdaroğlu konuşmasını yarıda kesti

 CHP  lideri  Kılıçdaroğlu  , partisinin çalışma ve değerlendirme toplantısında konuştu. Gündeme dair açıklamalar yapan  Kılıçdaroğlu  , aynı anda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da kürsüde olduğunu &oum

haber7
0

CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu  , CHP TBMM Grubu nun 27. Dönem 2. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısında konuşma yaptı.

Gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmeler yapan Kılıçdaroğlu , önüne gelen bir nottan; aynı zamanda Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan  ın da kürsüde olduğunu öğrenince  konuşmasını   yarıda  kesti.

Gündeme ilişkin konular ve yerel seçime yönelik değerlendirmelerin yapılacağı toplantı , daha sonra basına kapalı devam etti. 

Kılıçdaroğlu nun  konuşmasını   yarıda  kesmesiyle ilgili basın toplantısında açıklama yapan  CHP  Grup Başkanvekili Engin Altay ,  AK Parti  ile  CHP  nin kamp tarihlerinin çakıştığını hatırlattı. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =