Fatih Portakal'ın işine son mu verildi: Fox TV canlı yayında niçin yoktu?

 Fox  TV'de ekrana taşınan Ana Haber Bülteni programının spikeri  Fatih   Portakal  , dün akşam kamera önüne geçmemesinin akabinde sosyal platformda çeşitli iddialar ileri sürülmeye başlandı. ''F

haber7
0

Fox TV ekranlarında 4 Ekim Cuma tarihinde yayınlanan Ana Haber Bülteni programını  Fatih   Portakal  ın sunmaması gündemde çeşitli soru işaretlerini de arkasında getirdi. Gazeteci  Fatih   Portakal  ın haberlerin sunumunu gerçekleştirmesi beklenirken yerine farklı bir sunucunun gelmesi üzerine nerede olduğu ve kanaldaki akıbeti yakın mercek altına alınmaya başlandı.  Fatih   Portakal  kovuldu mu , istifa mı etti? yönünde iddialar ortaya atılıp çığ gibi büyümeye başlarken bizzat kendisinden sosyal medya platformu üzerinden belirsizlikleri ortadan kaldıracak açıklama geldi. Günün en çok merak edilen ve araştırma konusu haline getirilen bu durum için  Fatih   Portakal  , Benden kurtulmak o kadar kolay değil şeklinde ifadelere yer vererek görevine kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu. 

Fox TV ekranlarında Ana Haber Bülteni programının sunuculuğunu üstlenen  Fatih   Portakal  , kişisel sosyal medya hesabı aracılığıyla hakkındaki haberlere ve oluşan kafa karışıklığına açıklık getirdi.  Portakal  , "Merhaba... Sıkıntı yok , pazartesi ekrandayım. Aslında kabahat bende , dün akşamdan “yokum” diye duyurmalıydim. Benden kurtulmak o kadar kolay değil" sözleriyle son noktayı koydu.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =