Serdal Adalı'nın seçim vaadi! Avcı'nın yerine...

Adaylığını açıklaması beklenen  Serdal   Adalı  , Abdullah  Avcı  ile kötü sonuçların devam etmesi durumunda seçim  vaadi  olarak Samet Aybaba'yı sunacak.

haber7
0

Sezon başından bu yana sahaya çıkılan sekiz maç ve alınan galibiyet sayısı sadece bir...  Beşiktaş  tarihinin en kötü sezon başlangıcını yaşarken camia çok endişeli. Çünkü kulüp ve saha yönetimi umut vermediği gibi yaşananların kulübü içinden çıkılamayacak bir duruma getirmesinden korkuluyor.

20 Ekim de yapılacak olağanüstü seçimli kongrede kimlerin aday olacağı merak edilirken , kulislerden çok çarpıcı bilgiler geliyor.  Fikret Orman  ın yönetiminde olan ikinci başkan  Serdal   Adalı  adaylık için çalışmalarına devam ediyor.

Yıldırım Demirören in de destek vereceği  Adalı  nın ,  seçim   vaadi  olarak camianın gönlünde ayrı bir yeri olan ismi getireceği konuşuluyor: Samet Aybaba... Kurmayları birlikte değerlendirmelerini sürdüren  Adalı  , Aybaba ismine sıcak bakıyor.

Tazminat engeli

İlk etapta değişikliğe karşı olduğu öğrenilen  Adalı  nın görüşünü Aybaba ismi değiştirdi. Feda dönemi olarak bilinen 2012-13 sezonunda kısıtlı imkanlarla başarılı olan teknik adamın takıma olumlu hava katacağına inanan tecrübeli yönetici bu seçeneği şimdilik kenarda bekletiyor.

Her ne kadar Aybaba ismi destek görse de ,  Adalı  nın yakın çevresine "Umarım saha sonuçları düzelir ve böyle bir değişikliğe gerek kalmaz" dediği de gelen bilgiler arasında.

Öte ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =