MHP lideri Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama

 MHP   lideri  Devlet Bahçeli'nin  sağlık   durumuyla   ilgili   MHP  Grup Başkanvekili Erkan Akçay , önemli açıklamalarda bulundu. Akçay , Bahçeli'nin istirahat ettiğini ancak bütün gelişmeleri ve g&uu

haber7
0

MHP  lideri   Devlet Bahçeli  nin  sağlık   durumuyla   ilgili  medya ve sosyal medyada çıkan yalan haberlerin ardından  MHP  den  yeni  bir açıklama daha geldi.  MHP  Grup Başkanvekili Erkan Akçay , Bahçeli nin sağlığıyla  ilgili  konuştu.

MHP Grup Başkanvekili Akçay ve Muhammed Levent Bülbül ile milletvekilleri , Yaşlılar Haftası dolayısıyla Yörtürk Huzurevi ni ziyaret etti.

Son dakika:  MHP   lideri  Bahçeli den çok önemli açıklamalar

Ziyaretin ardından AA ya Genel Başkan Devlet Bahçeli nin  sağlık   durumuyla   ilgili  açıklama yapan Akçay ,  MHP  liderinin özel kaleminin gerektiğinde açıklama yaptığını belirtti.

BAHÇELİ NİN SAĞLIK DURUMU İYİ

 Bu konunun devamlı gündeme getirilmesine tepki gösteren Akçay , "İstirahat halinde. Bütün görüşmeleri , çalışmaları anbean takip ediyor. Yani Meclisin açılışından komisyon çalışmalarına kadar sürekli irtibat halindeyiz , görüşüyoruz , bilgi sunuyoruz. Bize talimatlar veriyor. Bunun dışında bir şey söylemeye gerek yok." değerlendirmesinde bulundu.

 

 

 

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =