Sahte basın ve polis kartlı otomobil sürücüsü yakalandı

Samsun'da , 4 farklı  sahte   basın  ve emniyet kartıyla trafiğe çıkan  otomobil   sürücüsü  Y.K. ,  Polis  ekiplerince gözaltına alındı. Y.K.'nin inşaat işçisi olduğu ortaya çıktı.

haber7
0

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri , İlkadım ilçesi Bahçelievler Mahallesi nde bir otomobilin ön ve arka camlarında  sahte   basın  ve emniyet kartları bulunduğu ihbarı üzerine harekete geçti.

 

 

Kısa sürede aracın yanına geçen ekipler , sürücü Y.K. yi  sahte   basın kartı  hazırlamak ve taşımak suçundan gözaltına aldı.

GAZETECİLER İHBAR ETTİ 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  Yusuf Ziya Çakır  , gazeteci üyelerinin bilgi vermesi üzerine sürücünün yakalandığını belirtti.

Çakır , "Mesleği inşaatçı olan sözde gazeteci , gerçeğine tıpa tıp benzettiği  sahte   basın  kartlarını aracına ön ve arka camlarına takarak ,  Samsun  sokaklarında seyir ediyordu. Şahıs , sarı  basın  kartına benzetilmiş kartların dışında  Polis  Medya diye kart bile bastırmış. Üyelerimizin uyarısı ile işin üzerine gittik ve şikayetçi olduk. Şahıs  yakalandı  ve kartlarına el konuldu. Ayrıca olayı bildirdiğimiz PARKTEK firması da yasal işlem başlattı ve araç sahibine ceza kesti" dedi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =