Afili Aşk 17.bölüm fragmanı: Ayşe'den Kerem'e bomba aşk itirafı geldi!

Son bölümde Muhsin'in iş yerinden büyük meblağda para çekerek Yelda'yla evliliğini noktalama kararı alması üzerine  Afili   Aşk  17.bölüm  fragmanı  bekleniyor. Kanal D'nin en çok tutulan di

haber7
0

Afili  Aşk  17.bölüm fragmanında ,  Kerem  in oynadığı küçük oyunda İlk aşık olduğun kişi kimdi ve nasıl oldu? şeklinde  Ayşe  ye soru yöneltmesin üzerine  Ayşe  nin Beni ilk öpen çocuktu! yanıtını vererek sürpriz  Aşk   itirafı  gerçekleştirdi. Son bölümde ise Ceyda , Yiğiter lerin çok büyük zarara uğratacağına yönelik ardı arkası kesilmeyen şantajlara devam ederek  Ayşe  ye zorla evliliğini sonlandırmaya sürükledi.  Afili   Aşk  16.bölümde ,  Ayşe  ,  Kerem  başta olmak üzere Yiğiter ailesinin bu evlilik yüzünden hasar almaması için boşanma belgesini imzalamak durumunda kalsa da gönlü buna asla razı değildir. Diğer taraftan Muhsin in aldığı radikal bir kararla Yelda yı tek kalemde silerek evliliğinden vazgeçmesinin geceye damgasını vurmasının ardından  Afili   Aşk  17.bölüm  fragmanı  yayınlandı. Kanal D ekranlarının en rağbet edilen yapımlarından olan dizinin yeni bölümde  Ayşe  nin  Kerem  e aşık olduğunu söylemesi ikilinin bundan sonraki ilişkisini nasıl etkileyecek?

AFİLİ AŞK 17.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

ARC Fim farkıyla Kanal D ekranlarına her Çarşamba akşamı taşınan  Afili   Aşk  17.bölüm  fragmanı  yayıncı kuruluş tarafından yayınlandı.

 

 

AFİLİ AŞK 17.BÖLÜM NE ZAMAN ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =