Sen Anlat Karadeniz 59.bölüm fragmanı: Sözleri yüreğe ok gibi saplandı!

Son bölümde kıskançlık krizine tutulan Mustafa'nın başına bela almasının ardından gözler  Sen Anlat Karadeniz  59.bölüm fragmanına çevrildi. ATV ekranlarında heyecan ve gerilim fırtınası estiren  Sen  A

haber7
0

Sen  Anlat   Karadeniz  59.bölüm fragmanında , Nefes in Bir kadın dayak yerken canını acıtan en çok şey ne biliyor musun? Çocuğunun korktuğunu bilmek... şeklindeki sözleri yüreğe bir ok  gibi  saplandı. Son bölümde ise Mustafa , Asiye nin Aslan ile hülle yapacağını duyar duymaz kan beynine sıçrayıp bir kez daha hatalı davranışlarda bulundu.  Sen Anlat Karadeniz  58.bölümde , Kıskançlıktan öfke nöbetine tutulan Mustafa nın Aslan a şiddet uygulaması sonucunda hiç hesapta yokken başına yeni bir çorap ördü. Dayak mağduru olan Aslan Mustafa ya şikayette bulunduğunu öğrenen Kaleliler in geri çekmesi için akla karayı seçmesinin ardından  Sen Anlat Karadeniz   fragmanı  izleyici kitlesiyle buluştu. ATV ekranlarında çarşamba akşamları  Karadeniz  fırtınası estiren dizinin yeni bölümüne dair en son gelişmelere içeriğimizden erişebilirsiniz.

SEN  Anlat  KARADENİZ 59.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Yapımcılığını Osman Sınav ın üstlendiği , yönetmenliğinde de Veli Çelik ve Yusuf Ömer Sınav’ın yer aldığı Sinegraf Yapım imzasıyla ATV ekranlarında birbirinden çarpıcı ve etkileyici sahneleriyle izleyicisinin hız kesmeden karşısına geçen  Sen Anlat Karadeniz  59.bölüm  fragmanı  yayınlandı. 

 

 

SEN  Anlat  KARADENİZ 59.BÖLÜM NE ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =