Bu nasıl canilik...  Temizlik için gelen görevli şok oldu!

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bir site inşaatında çalışan  görevli  ,  Temizlik  yapmak için geldiği dairenin banyosunda , elektrik teli ile boğazından asılmış bir serçeyi görünce şoke oldu.

haber7
0

İlçede yeni yapılan bir site inşaatında , apartman dairesine  Temizlik  yapmak için  gelen  görevli , banyoda gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Eve giren serçeyi yakalayan kişi ya da kişiler elektrik teli ile kuşu boğazından bağlayarak , adeta idam edilmiş halde o şekilde banyoda bıraktı.

Durumu hemen patronuna bildiren  Temizlik  görevlisi daha sonra telef olan kuşu asıldığı yerden indirdiler.

Olayı  canilik  ve insanlık dışı olarak niteleyen Kadirli Kafes ve Süs Kuşları Sevenler Derneği Başkanı Mustafa Sarıbaş , olaya tepki göstererek , “Ben bir serçenin resmen idam edildiğini fotoğraflardan gördüm. Bu olayı bir insanın yapmış olabileceğine inanmıyorum. Artık  nasıl  bir caniliktir ,  nasıl  bir insanlıktır bunu anlamıyorum. Böyle insanlarla iç içe yaşamaktan artık korku duyuyoruz. Bu hayvanlar birer can taşıyor , onların da yaşamaya , özgürce hareket edip yaşamalarının hakları olduğunu düşünüyoruz. Şahsım ve derneğim adına bu olayı kınıyorum. Yetkililere çağrıda bulunuyoruz. Bunu yapan kişinin bulunmasını istiyoruz ve konunun da takipçisi olacağımızı beyan ediyoruz” dedi.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =