Muslera: Hak etmediğimiz bir mağlubiyet

Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi  Fernando Muslera  , Paris Saint Germain'e 1-0 yenildikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

haber7
0

PSG ye karşı iyi oynadıklarını belirten  Fernando Muslera  "Şampiyonlar Ligi nde zor takımlar var ve hem şampiyon takımlarla oynuyorsunuz. Taraftarının desteğini arkasına alan  Galatasaray  ın nasıl oynadığını herkes gördü.  Hak   etmediğimiz  bir  mağlubiyet  oldu. Tek eksiğimiz goldü.  PSG  yi sahasına hapsettik ama son vuruşlarda istediğimizi yapamadık. İyi bir performans gösterdik.  PSG  nin son dakikalarda zaman geçirmesi , bunlar iyiye işaretler." dedi.

 

 

Gruptaki durumla ilgili konuşan  Fernando Muslera  "Futbolda her şey olabiliyor.  PSG  , Madrid i yendi , Madrid ise Brugge ile berabere kaldı. Biz de  Hak   etmediğimiz  bir  mağlubiyet  aldık. İstek , arzu ve rakibi düşürdüğümüz durumu lige de taşımamız gerekiyor. Bunu lige de taşırsak sezon sonunda önemli başarılar yakalarız." diye konuştu.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =