Fatih Terim umutlu! 'İyi günlerin habercisi'

 Galatasaray  Teknik Direktörü  Fatih   Terim  , Paris Saint Germain'e 1-0 mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Sarı-kırmızılı takımın iyi oynadığını belirten  Fatih   Terim  , "Belki bugünü kaybettik ama önümüzdeki günleri kazanmış olabiliriz. Maçtan evvel basın toplantısında küçük küçük mesajlar vermiştim. Keşke kaybetmeseydik ama bu oyun , bu istek , bu seviyede bu kadar mücadele , açıkçası beni memnun etti. Gördüğüm kadarıyla Galatasaraylılar da memnun etmiş." dedi.

 

 

Gruptaki durumu değerlendiren  Fatih   Terim  "Elimizdeki bu avantajı artık kullanmalıyız. PSG ve Real Madrid ile oynamak kolay değil. Ancak bunların özgüveni bizim diğer maçlarımıza yansıyacaktır. Açıkçası topu yere indirdiğimizde ve de hareketli oynadığımızda çok önemli işler yaptık. Golü de bulabilirdik. Diğer golleri de yiyebilirdik , adaletten de şaşmayalım. Bu istek , bu oyun ve yüksek seviyedeki tempo... Analizlerimize göre bazı şeyleri değiştirdik , doğru karar vermişim. Beklerimizi kurtarmak için 3 lü oynamalıydık. Takım bütünlüğünü de sağladık. Büyük oyuncularla oynuyorsunuz , inanın bana kolay değil. Bu kadar istemek ve gereğini yapmak kolay değildi. Bugünü , bundan sonraki , iyi günlerin  habercisi  olarak görüyorum." diye konuştu.

...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =