Falcao: Son pasları daha iyi kullanabilseydik...

Galatasaray'ın Kolombiyalı golcüsü Radamel  Falcao  , Paris Saint Germain'e 1-0 yenildikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Sarı-kırmızılı taraftarlara teşekkür ederek sözlerine başlayan Radamel  Falcao  , "Maçta 94 dakika inanılmaz bir  Galatasaray  taraftarı seyrettik. Onlara teşekkür ediyorum. Bazı düştüğümüz anlarda bizi tekrardan kaldırdılar." dedi.

Galatasaray ın oyunu hakkında konuşan  Falcao  "Maçın her dakikasında istekli , arzulu bir  Galatasaray  vardı. Yeni bir takımız ama doğru yoldayız. Her geçen gün  daha   iyi  olacağız , bunun sinyalini verdik." ifadelerini kullandı.

Falcao ayrıca "Sahadaki bütün forvetler elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Takım olarak bazı eksiklerimiz ve hatalarımız oldu. Analizler yaparak , bunları da telafi edeceğiz. Son  pasları  biraz  daha   iyi   kullanabilseydik  , buradan değişik bir skorla ayrılabilirdik. Ancak dediğim gibi yeni bir oyuncu grubu ve ilerleyen günlerde  daha   iyi  olacağız." diyerek sözlerini noktaladı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =