Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142.bölüm fragmanı? Belaya bir yenisi eklendi!

 Eşkıya   Dünyaya   Hükümdar   Olmaz  141.son bölümde; Feyyaz'ı büyük bir tehdit unsuru olarak gören Hızır , hızlı adımlar atarak Ali'ye arkasından asla kendilerinin çıkmayacağı gizli bir ekip ol

haber7
0

ATV ekranlarında 1 Ekim Salı tarihinde yayınlanan  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz  141.son bölümde; Feyyaz ın kendilerine doğru hızlıca yaklaşmakta olan bir tehlike olduğunun bizzat farkına varan Hızır , hiçbir şey için çok geç kalmadan faaliyetlerini gerçekleştirmeye koyuldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz  son bölümde; Tehlikeyi büsbütün bertaraf etmek ve Meftunlar karşısında elini kuvvetlendirmek isteyen Hızır , tüm hedeflerine ulaşabilmek için öncelikle Ali ye son derece kritik bir talimat vererek gizli bir ekip oluşturmasını istedi.

Hızır ve Meftunlar arasındaki düşmanlığın derecesi giderek yükselip artık ipler tamamen kopma noktasına gelirken , Hızır ın ilişkisine dolu dizgin devam ettiği Sevda yı yaşanan bu krizin etkileyip etkilemeyeceği de yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar  Olmaz  142.bölüm  fragmanı  öncesi yayınlanan sahnede , ilerleyen süreçte Çakırbeyliler ile akrabalık ilişkisinin kurulma ihtimaline bile şiddetle karşı olan Melike buna engel olabilmek adına gözünü bile kırpmadan her şeyi yapabileceğini göstermiştir.

Tüm bu hadiseler yaşanırken Hızır ise üretmiş olduğu yeni silahın satışını gerçekleştirmeye hazırlandığı esnada hiç beklemediği bir şekilde Behram faktörü devreye girerek arkasına aldığı kuvvetlerle beraber önüne kesmesinin ardından  Eşkıya  Dünyaya ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =