Kadın 66.bölüm fragmanı yayında mı? Korku - panik dolu anlar yaşanıyor!

Hafızalardan asla silinmeyecek etkileyici sahneleriyle Fox TV'de ekrana taşınan  Kadın  65.son bölümde; Kazadan haberdar olan herkes  Korku  ve  panik  içerisinde ne yapacağını bilemez haldedir.  Kadın  son bölümde; Öl

haber7
0

Fox TV ekranlarında duygu yüklü olay örgüsü ve performansını en iyi şekilde sergileyen oyuncu kadrosuyla üçüncü sezona hızlı bir başlangıç yapan  Kadın  65.son bölümüyle 1 Ekim Salı tarihinde seyircisini ağırladı.

 

 

Yayınlanan her sahnenin tek bir tanesi dahi atlanmaksızın izleyici kitlesi tarafından pür dikkat takip edilen  Kadın  son bölümde; Akıllara durgunluk veren kazayı duyan herkesin adete çaresizlikten eli kolu tamamen bağlanmıştır.

Annelerinin geçirdiği ölümcül trafik kazasından haberi olmayan Doruk ve Nisan ise eski sağlığına yeniden kavuşabilmesi için dua ederken , bir yandan da isteklerinin yerine gelmesi için de tüm insanlığa örnek olacak nitelikte iyilikte bulunmaya başladılar.  

 

 

Kadın 66.bölüm  fragmanı  öncesi yayınlanan sahnede; Ağır bir travma yaşayan Enver ise en değer verdiği kişilerin geçirdiği kazanın yıpratıcı etkisini ne yaparsa yapsın üstünden bir türlü atamazken , durumu son derece kritik olan Bahar ve Hatice yaralı olarak apar topar hastaneye sevk edildi.

Diğer taraftan Emre ise Şirin ile kavgaya tutuştuğu esnada talihsiz bir olayla karşılaşarak Arda nın bir anda ortalıklardan kaybolması üzerine başından aşağı kaynar sular dökülürken , köşe bucak her yerde aramaya koyulması gerilimi yükseltti.

Büyük bir psikolojik yıkıma uğrayan Arif in üzüntüden gözleri ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =