Destici'den Erdoğan'a: Operasyona desteğimiz tamdır!

 TBMM  Genel Kurulu'nun 27. Dönem 3. Yasama Yılı açılış resepsiyonu sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa  Destici  ile bir araya geldi.

haber7
0

Görüşmede  BBP  lideri Mustafa Destici ,  Cumhurbaşkanı Erdoğan  a Birleşmiş Milletler Genel Kurulu nda yaptığı konuşma için tebrik ederken , bugün  TBMM  açılışında yaptığı konuşmada verdiği birlik , beraberlik ve teröre karşı mücadelede ile mesajlardan dolayı da teşekkür etti.

 

 

"OPERASYONA DESTEĞİMİZ TAMDIR"

Fırat ın doğusuna yapılması muhtemel operasyon konusunda ise  BBP  Lideri  Destici  , "operasyona  desteğimiz  tamdır" ifadesini kullandı.

 

 

BATI TRAKYA TÜRKLERİNİN SORUNLARI GÜNDEME GELDİ

Öte yandan Batı Trakya Türklerinin lideri merhum  Sadık Ahmet  in eşi ,  Işık Ahmet  i Cumhurbaşkanıyla görüştüren  Destici  ,  Cumhurbaşkanı Erdoğan  la , Batı Trakya Türklerinin sorunlarını paylaştı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7 Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =