Faiz indirimine özeller de katıldı

 Ford  ve Yapı  kredi  , otomotiv sektörünü desteklemek amacıyla  Ford  marka binek ve ticari taşıt satın alımlarında taşıt kredisi faizlerini düşürdüğünü duyurdu.

haber7
0

Ford ve Yapı  kredi  ortaklığında faaliyetlerine devam eden  Ford  Finans ,  Ford  marka binek ve ticari taşıt satın alımlarında taşıt kredisi faizlerini düşürdüğünü duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre ,  Ford  Finans 3 Ekim 2019 tarihinden başlayarak taşıt kredilerini yüzde sıfırdan başlayan  Faiz  oranları ile müşterileriyle buluşturacak.

Ford ve Yapı  kredi  arasında otomotiv sektörünü desteklemek amacıyla yapılan iş birliğine göre , ticari ve binek araçlarda yüzde sıfırdan başlayan  Faiz  oranları geçerli olacak.

PİYASAYI HAREKETLENDİRİR

Ford Otosan ile yapılan iş birliği hakkında değerlendirmelerde bulunan Yapı  kredi  Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen , "İç piyasayı hareketlendireceğini düşündüğümüz bu kararın , satışları artıracağına ve bu sayede üretimi destekleyerek otomotiv sektörüne katkıda bulunacağına inanıyoruz" dedi.

Ford Pazarlama , Satış , Satış Sonrası Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yücetürk ise , "Ford Otosan olarak  Ford  Finans iş birliğimiz kapsamında Yapı  kredi  ile 10 yılı aşkın süredir müşterilerimizin farklı finansman ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz" diye konuştu.

Yapı  kredi  ile  Ford  Otosan arasında yapılan iş birliğine göre , hafif ve orta ticari araçlar kapsamında 72 bin TL tutarındaki 12 ay vadeli krediye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =